Békés megye termékpiac online

Magyarország

www.mconet.hu

 Szerda,    Dezso
Miért használjunk biokozemtikumokat?

A hagyományos kozmetikumok sok szintetikus összetevőt tartalmaznak, néhány kozmetikai cég még állatokon is kísérletezik. Nehéz megjósolni ezeknek a termékeknek a hosszú távú hatását a bőrön sok év használat után, néhány közülük szennyezi a környezetet is. 


A bio termékek garanciát jelentenek az ember és környezete számára!

 

 

biokozmetikum

Regeneráló testápoló zselé

 

Mi a tényleges haszna a biotermékeknek?

Személyre vonatkozóan: A biotermékek nem tartalmaznak vegyi és szennyező anyagokat (növényvédő szerek, műtrágyák, szintetikus termékek), amelyek a végén károsak nem csak a testünkre, hanem a környezetünkre is, a biokozmetikumok nagyon gazdagok aktív összetevőkben és abból élő nyersanyagban, biztosítva a valódi és hosszú távú hatékonyságot.

 

 

 

arcápolás

Hámlasztó arcpakolás vízhiányos, ráncos bőrre

 

 Átláthatóság és biztonság: Nem mindig könnyű megtudni a pontos összetételét a "hagyományos" kozmetikai termékeknek, az alapanyagok eredetét. A biokozmetikumokat manapság komoly szervezetek ellenőrzik, mint Ecocert, ICEA, BDIH, NaTrue, Biokontroll, Eco Control. Ez biztosítja az átláthatóságot az összetevőket illetően és a gyártási folyamatok megfeleltét, a Bio címkével ellátott termékek eredetiségét.

 

A környezetet kímélő biológiai mezőgazdaságban való termelési módszerek, amelyek tiszteletben tartják a biodiverzitást és a természeti egyensúlyt. Az aktív támogatás ezeknek a mezőgazdasági gyakorlatoknak a fenntartására biztosítja a tiszta vizet, a talaj és a levegő tisztaságát.

 

 

 

day prosun

Nappali arckrém, 15 Spf UV védelemmel

 

 

Gazdag összetétel: a természet kínál nekünk egy nagyon változatos összetétel palettát. Minden összetevő, nem számít, hogy növényi vagy ásványi eredetű, számos különleges tulajdonságot tartalmaz. Ez a sokszínűség teszi lehetővé, hogy számos hatékony termék szülessen tiszteletben tartva a természet egyensúlyát.

 

Állatvédelem: állati eredetű összetevők vagy állatkísérletek tilosak a biokozmetikumoknál.

Csak álatok által termelt összetevő (amely nem káros az egészségre, mint a méz), megengedettek.

 

Forrás:bioszepseg.eu

RubenCom Szolgáltató Kft.

+36-20-4842450

info@bioszepseg.eu

 

-bv-

Szóljon hozzá a fórumon! forum.mconet.biz
További termek  hírek:
termekpiac.com

 

 

 


Szóljon hozzá regisztráció után!